Новини


НотаЄнота - антифейкова_інтелектуальна_гра

#НотаЄнота#Антифейкова_інтелектуальна_гра
Сьогодні у ліцеї с. Бережани для учнів старших класів було проведено антифейкову інтелектуальну гру "НотаЄнота". Мета гри - розвивати критичне мислення, показати, як працюють фейки та дезінформація на основі реальних кейсів, навчити визначати ворожі впливи та протистояти маніпуляції.
У грі брали участі 4 команди, які позмагалися між собою у конкурсах "Правда чи фейк", "Новомова", "Єнот-полоскун", "Ресурси" та "Не вір своїм очам". Під час конкурсів команди навчилися розрізняти правдиву інформацію від фейкової, спробували себе у ролі перекладачів з пропагандистської мови на українську, розгадували ребуси та дізналися багато корисної інформації.
За грою команд спостерігало журі, яке визначило переможця гри. Ним стала команда "Полоскуни". Переможці, які врятували нашого єнота від пропагандистського полону, отримали диплом, а усі учасники наліпки від проєкту "НотаЄнота".
Усі учасники отримали задоволення від гри та позитивні емоції.
Щиро вдячні авторці гри - головній редакторці проєктів"НотаЄнота" та "По той бік публічної брехні", викладачці НН Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Альоні Романюк, яка поділилася матеріалами для проведення гри. Бажаємо її натхнення та творчих успіхів.
Пам'ятайте, що критичне мислення допомагає Україні перемагати! Тому граймо краще! Знаймо більше!

 
 


Продовження тексту новини21.03.2023 | Aдмін

Вернутись назад

Інформація

Вакансії

Контакти

    Адреса:22426
    Вінницька обл., Калинівський р-н, c.Бережани, вул.Миру,18 Тел.:(04333)-3-84-90
    Email:
    skola_komunarivka@ukr.net