Що таке безбар’єрність?
Безбар’єрність — це принцип організації суспільного простору та взаємодії, за якого кожна людина має рівний доступ до всіх можливостей: освіти, працевлаштування, пересування, участі в громадському житті.
Це не лише про пандуси та ліфти — це і про мову, інформацію, цифрову доступність, ставлення до людей з інвалідністю чи інших соціально вразливих груп.
Безбар’єрність — це підхід, який враховує потреби всіх: людей з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, батьків із дитячими візочками, людей похилого віку, осіб, які пережили травматичний досвід або мають когнітивні порушення.
Це коли кожна людина, незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей, може:
Йдеться також про зручність, повагу та врахування потреб кожного і кожної.
БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ — ЦЕ МОЗАЇКА У МАСШТАБІ ВСЬОГО СУСПІЛЬСТВА.
ВОНА СКЛАДАЄТЬСЯ З БАГАТЬОХ РЕЧЕЙ: ВЕЛИКИХ І МАЛЕНЬКИХ.
ЦЕ І ЗРУЧНІСТЬ НАШИХ МІСТ, І КОРЕКТНЕ СПІЛКУВАННЯ З ЛЮДИНОЮ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЇЇ ОСОБИСТИХ РИС, І ТУРБОТА ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я.
ЦЕ ДОСТУПНА ОСВІТА, КУЛЬТУРА ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ.
ТА УСІ ЦІ НАПРЯМИ ОБ’ЄДНУЄ ГОЛОВНА ІДЕЯ — ЛЮДИНА У ЦЕНТРІ.*
.png)


26 квітня 1986 року трагедія на ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
Наша шкільна родина не залишилась осторонь пам'ятної дати 26 квітня 1986 року, ТРАГЕДІЇ на ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
У ліцеї відбулася особлива лінійка пам'яті
"Чорнобиль – скорбота пам'яті людської".
Учні 9-го класу під керівництвом їхнього класного керівника, Рудь Алли Михайлівни, підготували зворушливу та глибоку розповідь про трагічні події 1986 року
Дев'ятикласники нагадали про героїзм ліквідаторів, біль втрачених життів та наслідки жахливої катастрофи. Їхні слова, сповнені співчуття та розуміння, не залишили байдужим нікого.
Ми щиро дякуємо учням 9-го класу та Аллі Михайлівні за важливу і пам'ятну подію, яка вкотре нагадала нам про ціну людського життя та важливість збереження пам'яті про минуле
Тихий шепіт спогадів про Другу світову війну линув сьогодні від учнів 8-го класу під дбайливим крилом Колісник Ірини Василівни.
Їхні юні серця відчули всю трагічність минулого, а пісня у виконанні учениці 4 класу Наумець Анастасії додала до цих почуттів гіркого присмаку болю
Кожне слово на лінійці було сповнене поваги до тих, хто віддав своє життя, і співчуття до тих, хто страждає зараз. Виступи директора ліцею Кота Вадима Володимировича та вчителя історії Дудара Василя Петровича сколихнули пам'ять про минуле та нагадали, що "Ніколи знову" це не просто слова а біль втрат сьогодення.
Після лінійки відбулося покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам. Ця тиха і важлива церемонія стала символом нашої глибокої поваги та вдячності до тих, хто боровся за наше майбутнє тоді, і тих, хто продовжує боронити нашу країну сьогодні.
Ми пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Україну
Їхній подвиг – це приклад незламності духу та любові до Батьківщини для майбутніх поколінь. Вічна пам'ять Героям!
!
.jpg)
.jpg)
Тиждень Біології та Географії
З 21 по 25 квітня у нашому ліцеї вирував справжній калейдоскоп знань та захопливих відкриттів у рамках ТИЖНЯ БІОЛОГІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ, що проходив під чудовою темою "Світ природи очима дітей" під керівництвом Рудь Алли Михайлівни та Гижі Сергія Вікторовича.
Протягом тижні учні мали змогу поринути у дивовижний світ живої природи та захоплюючу науку про нашу планету. Кожен день був наповнений цікавими та пізнавальними заходами:
"Юні біологи": допитливі учні продемонстрували свої знання у захопливій вікторині.
"Що? Де? Коли?": інтелектуальна гра, яка змусила юних дослідників мислити логічно та швидко.
"Сім чудес України": перегляд надихаючого відео, що відкрив красу та велич нашої Батьківщини.
"Ми – друзі природи": виховна година, яка нагадала про важливість бережливого ставлення до довкілля.
"Хто швидше?": захоплива гра на швидкість та кмітливість з біологічних питань.
Біологічне доміно та пазли: інтерактивні способи вивчення біологічних термінів та понять.
"Найрозумніший біолог": інтелектуальна битва, яка виявила знавців біології.
"Чорнобиль – скорбота пам'яті людської": відкритий виховний захід, присвячений трагічним подіям та їх наслідкам.
Географічна вікторина: перевірка знань про континенти, країни та природні явища.
Ігровий географічний конкурс "Подорож географією": захоплива мандрівка світом у форматі гри.
Конкурс "Біомодель": юні таланти представили вражаючі макети клітин та органів, демонструючи своє розуміння складних біологічних структур.
Тиждень біології та географії став справжнім святом знань, творчості та співпраці. Завдяки різноманітним формам роботи, учні не лише поглибили свої знання з природничих наук, але й розвинули логічне мислення, командний дух та екологічну свідомість
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2023 рік
З 11 вересня по 15 вересня, в нашому ліцеї був проведений Олімпійський тиждень під гаслом “Разом до Перемоги! Здорові діти – здорова нація!”. Протягом якого було організовано цікаві спортивні заходи, тематичні виховні години, ранкові зарядки,інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, які пропагують здоровий спосіб життя, сприяють залученню дітей до активних занять спортом. Діти отримали величезне задоволення і заряд бадьорості. Ми ще раз побачили, що в нашому ліцеї ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Дякуємо всім учасникам цих заходів і бажаємо бути здоровими і сильними, як наші Захисники і Захисниці, які зараз боронять нас і нашу Україну на полі бою! Перемоги і миру нам всім!

.jpg)





Стартував 2023-2024 навчальний рік у ліцеї с.Бережани
Сторінки: «
1»
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Всього новин: 84