Новини
Великодні гостинці для воїнів
Свято Великодня -це перемога любові і добра над злом, життя над смертю і тому, саме в цей день світ вшановує Воскресіння Ісуса Христа.Він приніс себе в жертву, щоб показати істину любов. І жертовності, і любов до Батьківщини кожного дня виявляють наші славні захисники - воїни, які боронять наш край від російського звіра - загарбника.
Від безмежно щирих сердець і душ готувалися Великодні гостинці нашим славним воїнам у ліцеї с.Бережани. Великодні пасочки, крашанки,солодощі, згущене молоко - все це було виготовлено та закуплено педагогічними працівниками, батьками,учнями ліцею.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи!
Віримо, що наступний Великдень зустрінемо у мирній державі!
![](../../../../../../media/336375206_1261303431197225_2747088650503685709_n.jpg)
![](../../../../../../media/336375059_1750917128635814_6326879837733213655_n.jpg)
![](../../../../../../media/336370411_1230095190953480_4969487447993881564_n.jpg)
![](../../../../../../media/336381965_922016218942374_7086511180763367265_n.jpg)
![](../../../../../../media/336379645_3539619169660315_3334149149844999160_n.jpg)
![](../../../../../../media/336373414_250490790769425_194138473478286926_n.jpg)
![](../../../../../../media/336387636_2356899057811016_4143471139192692802_n.jpg)
![](../../../../../../media/336378883_1671369409984196_7410465079232090008_n.jpg)
Продовження тексту новини
14.04.2023 | Aдмін
Контакти
-
Адреса:22426
Вінницька обл., Калинівський р-н, c.Бережани, вул.Миру,18 Тел.:(04333)-3-84-90
Email:
skola_komunarivka@ukr.net