Новини
8 травня - День пам‘яті та примирення
8 травня, у всіх населених пунктів України відбулося вшанування пам'яті жертв нацизму , жертв Другої світової війни.
У селі Бережани відбувся мітинг - реквієм біля Обеліска Слави у якому взяли участь: очільник Бережанського старостинського округу Тишко С.М, учні та працівники ліцею с.Бережани, працівники ДНЗ "Казка", очільник місцевої філії агропідприємства "Поділля Агропродукт" Лобурець А.В., працівники Будинку культури, місцеві жителі .
У селі Бережани відбувся мітинг - реквієм біля Обеліска Слави у якому взяли участь: очільник Бережанського старостинського округу Тишко С.М, учні та працівники ліцею с.Бережани, працівники ДНЗ "Казка", очільник місцевої філії агропідприємства "Поділля Агропродукт" Лобурець А.В., працівники Будинку культури, місцеві жителі .
На мітингу було здійснено покладання квітів та вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих, як у Другій світовій війні, так у підступній російсько -фашистській, яка триває нині.
Пам'ятаємо про тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!
![](../../../../../../media/345586785_2459844560849756_3600043680969381048_n.jpg)
![](../../../../../../media/345659184_191667623740328_7304534912471359497_n.jpg)
![](../../../../../../media/345643971_794148548963482_422208217697103522_n.jpg)
![](../../../../../../media/345598776_243027551722055_1962014657511706174_n.jpg)
![](../../../../../../media/345590845_202993445394839_7300394683048038113_n.jpg)
![](../../../../../../media/345594930_795169708620172_7273694964280662707_n.jpg)
![](../../../../../../media/345469382_140369692351680_883798940531599553_n.jpg)
![](../../../../../../media/345632782_976288630035499_1553191267794697991_n.jpg)
Продовження тексту новини
09.05.2023 | Aдмін
Контакти
-
Адреса:22426
Вінницька обл., Калинівський р-н, c.Бережани, вул.Миру,18 Тел.:(04333)-3-84-90
Email:
skola_komunarivka@ukr.net