Заходи, проведені протягом 2021-2022 н.р.

10 жовтня - День психічного здоров'я

Як уникнути психічних розладів

Збереження психічного здоров‘я учнів

Вправи для подолання стресу та тривожності

Візуалізація "Стиснутий кулак"

Тренінг "Як не стати жертвою насильства"

Щорічно  2 жовтня  відзначається  Міжнародний день  боротьби проти насилля. Мета цього дня – бажання затвердити культуру миру, терпіння, розуміння та ненасильства. У сучасному світі насильства та соціальної несправедливості, на жаль, дуже багато. Крім цього різні країни переживають збройні конфлікти та зіткнення.

 День ненасильства – актуальна та важлива дата. Тому з 7 класом був проведений третінг "Ні насиллю", метою якого ознайомлення учасників з поняттями та видами насильства.

Основні завдання тренінгу: усвідомити факти насильства щодо себе та інших; сформувати в учнівському середовищі небайдужі відношення до проблем жорстокості та насилля;сформувати вміння не боятися говорити про проблему; виявлення учнів ,які страждають від жорстокого відношення.

 

Заняття з елементами тренінгу для учнів 3 класу "Дружні рибки"

Мета: сприяти адаптації та соціалізації учнів класу, попередження булінгу через підвищення рівня емоційного інтелекту .
Завдання:
-Розкрити поняття "дружба"
-Сприяти згуртованості класу
- в ігровій формі підвести учнів ,створивши ситуацію успіху
- посприяти утворенню мотивації ,щодо контролю над власними агресивними проявами
- навчити основам толерантного спілкування
-покращити емоційний стан за допомогою арт-терапії (зафарбування рибок,музика)
 

Міжнародний День миру 

Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято. День миру був заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок вересня. У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем ​​відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба . І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. В усіх класних колективах ліцею с.Бережани пройшли інформаційні хвилинки «Разом заради миру: повага,безпека та гідність для всіх». У першому класі відбулась бесіда"Діти світу -за Мир"

   

"Соціальний педагог" - це?


Інформація

Вакансії

Контакти

    Адреса:22426
    Вінницька обл., Калинівський р-н, c.Бережани, вул.Миру,18 Тел.:(04333)-3-84-90
    Email:
    skola_komunarivka@ukr.net