Новини


Школа і родина - єдині! День 5

Ось і настав фінальний день батьківського тижня " Школа і родина -єдині". Сьогодні, у п'ятницю, учні ліцею мали змогу милуватися надзвичайно красивими виробами батьків та учнів початкових класів.
І не дарма! Бо сьогоднішній день у нашому закладі проходив під назвою " Моє хобі".
Надзвичайно творчі, витончені та креативні роботи батьків та дітей справили на всіх неймовірне враження!!!!
Вашій увазі ВІДЕО

 

20.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Школа і родина - єдині! День 4

Батьківський тиждень.День четвертий.
Ще з самого ранку серед учнів початкових класів нашого ліцею панував ажіотаж. Та й не дивно: бо саме в четвер, 16 березня мали відбутися спортивні змагання між сімейними командами батьків і дітей, і вони - таки відбулися!!
У різноманітних,цікавих, рухливих та надзвичайно веселих конкурсах взяли участь 15 родин, які були поділені на 3 команди. Очолив і провів змагання директор ліцею -Вадим Володимирович. Всі учасники цього надзвичайного видовища отримали подяки.
Дякуємо всім за участь, особливо батькам та чекаємо на нові зустрічі!!!

 
20.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Школа і родина - єдині! День 3

Батьківський тиждень. День третій.
Сьогодні батьки ліцеїстів 2-4 класів ділилися досвідом з учнями, відкривали секрети таких професій як: військовий, фармацевт, провідник, ветеринар,шахтар, медична сестра, кухар, працівник деревообробної промисловості.
А для учнів 1 класу були проведені надзвичайно цікаві і різноманітні майстер- класи .
Колесник Мар'яна провела майстер-клас з " Виготовлення антистресу", Липко Вікторія- майстер-клас з " Прикрашання капкейків", Захарчук Наталія - майстер-клас з "Пошиття дитячої сумочки та декорування її". Щиро дякуємо батькам за співпрацю! За те, що поділилися досвідом, розширили знання учнів про професії та важливість кожної з них!
16.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Школа і родина - єдині! День 2

Увага, спільното!
Батьківський тиждень триває!
Сьогодні батьки учнів початкових класів отримали безліч вражень та позитиву: вони проводили уроки.
От цікаво: що ж вони по-справжньому відчули керуючи навчально-виховним процесом?
Ми впевнені, що батьки обов'язково поділяться своїми враженнями з аудиторією.
Єдине у чому ми впевнені, що і діти ,і батьки одержали масу задоволення.
Далі буде!

 
14.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Школа і родина - єдині! День 1

Сьогодні в нашому ліцеї розпочався батьківський тиждень "Школа і родина -єдині!" В межах якого заплановано багато цікавих заходів.Батьки мають змогу в повній мірі зануритись у шкільне середовище та долучитись до проведення уроків, відчути себе в ролі учня, провести майстер класи та продемонструвати таланти. Просимо вас, шановні батьки, бути активними! Діти з нетерпінням чекають вашої участі.
В понеділок 13 березня мали змогу відчути себе справжніми школярами 11 батьків учнів 1-4 класів. І вони радо поділяться своїми враженнями.

 

13.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Шевченківський тиждень

Кожного року в березні ми вшановуємо пам'ять великого Кобзаря - того, хто з'явився на світ, щоб стати совістю України, щоб пробудити її від тяжкого сну неволі.
З 6 по 10 березня в ліцеї с.Бережани проходив Шевченківський тиждень з нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета. Будь-який рядок із «Кобзаря» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.
Протягом цього тижня в нашому навчальному закладі була організована книжкова виставка "Поклонися,земле, пам'яті Тараса", проходив конкурс ілюстрацій до творів Т.Шевченка, літературний квест "Пізнаємо Т.Шевченка", віршований флешмоб" Буде тобі, враже,як Шевченко скаже!"
Вчителі української мови та літератури Оксана Леонідівна Давидюк і Аліна Павлівна Поліщук провели з учнями 8-11 класів надзвичайно цікаву і пізнавальну патріотичну гру за творчістю Т.Шевченка " ТГШ- "...борітеся- поборете!"
З учнями 5 класу вчитель української мови та літератури Марина Сергіївна Ганічева провела вікторину "Що ми знаємо про Тараса Шевченка"
Під час вікторини учні відповідали на запитання, розгадували ребуси пов’язані з творчістю великого Кобзаря.
Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

 Відео 

13.03.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 80