Новини


Тато, мамо і я спортивна сім‘я

Чи не вперше за час війни в спортзалі ліцею с.Бережани стояв веселий гамір,лунав сміх та панували веселощі.Тут відбувались змагання між командами родин першого (вчитель -Задорожна Зоя Петрівна) та другого (вчитель - Цісар Ольга Валеріївна)класів "Тато, мама і я- спортивна сім'я". У завзятій,напруженій боротьбі взяли участь родини таких учнів: Колесника Владислава, Захарчук Поліни, Лобурця Іллі, Липка Даниїла,Ковальова Сергія ,Марчук Вероніки ,Нікітішиної Дарини, Бедзя Дмитра, Мосузенка Станіслава,Антонідзе Ростислава.
Великим щастям було дивитись на радісні оченята дітей, у яких раз за разом відбивався острах під час повітряних тривог.
У яких тільки конкурсах батькам довелося брати участь! Стрибки у мішках, велике прання, перенесення яблука на ракетці, біг з повітряною кулькою, перетягування канату та багато іншого.
За фінальними підрахунками балів з невеликим відривом перемогу здобула команда сімей 1 класу.
Дякуємо всім за участь у заході та запрошуємо усіх батьків до подальших спільних виступів з вашими дітками!
Повірте, воно того варте!
Можна переглянути ВІДЕО!
17.02.2023 | Aдмін | Читати далі

16 лютого - День Єднання

16 лютого для України - особлива дата. Вона з'явилась в нашому історичному календарі рік тому, напередодні підступного,підлого вторгнення російського агресора. Передвісники війни у ті дні вже відчувалися, 16 лютого вся Україна об'єдналася на патріотичних мітингах під жовто -блакитним стягом. За рік війни втрачено міста,села,тисячі життів,але ми незламні та непохитні, як і тоді.
Сьогодні у ліцеї с. Бережани у ланцюг єднання стали учні 1-11 класів,щоб засвідчити свою єдність з всією Україною та її Збройними силами.
Наша держава - Єдина! Ми хочемо на своїй землі жити і процвітати під мирним небом, тож не дозволимо жодному загарбнику знищувати наш народ,нашу націю! Слава Україні! Героям Слава!
#Разом_і_спільними_зусиллями_до_Перемоги!
ВІДЕО 1
ВІДЕО 2
 
17.02.2023 | Aдмін | Читати далі

22 січня - День Соборності України

22 січня в Україні відзначають День Соборності. Саме сьогодні, 105 років тому, відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
Сьогодні українці iз вдячністю згадують Героїв, якi відстоювали незалежну Соборну Українську державу.
У нашому ліцеї класні керівники провели у своїх класах рад виховних годин та бесід до Дня Соборності України, а саме: "День Соборності України - символ єднання українського народу", "Україна є, була і буде", "День Соборності України - єднання сили й духу народу", "Україна - соборна держава", "22 січня - День Соборності України".
23.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Flowers4school — озелення українських шкіл

🇺🇦#flowers4school
#Готуємося_до_Перемоги 🇺🇦
Flowers4school — благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво — це весело. До того ж, це розвиватиме й любов до рідної землі.
Наш ліцей теж взяв участь у проєкті .Ми отримали і висадили 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. Яскраве сонечко,веселий настрій довершили цю гарну справу, таку незвичну для першого дня зими. Очікуємо Перемоги та весняної краси цвітіння у вільній,мирній і незламній Україні🇺🇦
#Flowers4School
 
02.12.2022 | Aдмін | Читати далі

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Ідею організації Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом запропонували у 1987 році Джеймс В. Бунн і Томас Неттер, співробітники з питань громадської інформації, що працювали в Глобальній програмі по боротьбі зі СНІДом при Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ). Вони звернули увагу на темпи поширення епідемії СНІД, оцінили загрозу і можливі катастрофічні наслідки.
День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров'я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
02.12.2022 | Aдмін | Читати далі

День пам‘яті жертв Голодомору

Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.
З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу у ліцеї с. Бережани класними керівниками було проведено тематичні бесіди, виховні години , уроки пам’яті.
Відбулося урочисте покладання квітів і мітинг пам’яті «Ми низько голови схиляємо» біля сільського меморіалу жертв голодомору .
Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Українці вижили і не забули. Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…
 
28.11.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 80