Новини


Тема тижня "Осінь"

Осінь – ідеальний час для спостережень, творчості та пізнання нового! Саме тому п'ятий тиждень навчання у наших першокласників присвячений саме цій порі року. Цього тижня наші наймолодші учні разом із класним керівником Задорожною Зоєю Петрівною не лише навчалися спостерігати за явищами природи, а також попрактикувались у створенні неймовірних саморобок з природних матеріалів. Вашій увазі виставка їх неперевершених робіт:

05.10.2022 | Aдмін | Читати далі

Турнір з шашок

Гра в шашки - це одночасно і спорт, і дозвілля, і творчість. Вона виховує у дітей важливі для майбутнього життя риси характеру, дозволяючи суттєво розвивати здібності мозку мислити і швидко приймати рішення. Не дарма ця древня і мудра гра набула широкого поширення на всіх континентах.
Сьогодні учні нашого ліцею: Чорна Вікторія, Бабій Євгеній, Міщенко Тарас та Гринюк Дмитро брали участь в турнірі з першості Калинівської громади серед юнаків та дівчат з шашок.
Щиро дякуємо нашим учням за участь у турнірі та бажаємо побільше в майбутньому перемог і високих досягнень!
 
04.10.2022 | Aдмін | Читати далі

День працівників освіти

День працівників освіти — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, навченими, людяними.
З нагоди Дня вчителя учнівським самоврядуванням ліцею с.Бережани було підготовлено та проведено для вчителів квест «Teachers Classrom 2022».
Учителі об’єдналися в три команди і отримали їх назви. Команди мали свою схему руху, де указано в якій послідовності подорожувати по кабінетах школи. У кожній кімнаті потрібно було виконати завдання і отримати за це бали. Для вчителів квест був справжнісіньким святом, бо вони мали змогу відпочити активно, цікаво, творчо.
02.10.2022 | Aдмін | Читати далі

Вручення свідоцтв учням 9 класу

24 червня в нашому ліцеї відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу. 13 випускників отримали свідоцтва, серед яких свідоцтво з відзнакою мають Пилипчук Юліанна і Коваль Петро Випускників привітали: директор ліцею - Вадим Володимирович Кіт,заступник директора з навчально-виховної роботи - Інна Борисівна Роїк і класний керівник- Оксана Леонідівна Давидюк .
Бажаємо випускникам, щоб мрії здійснилися, удачі, нових досягнень, щастя, успіхів у подальшому житті. Мирного неба та світлого майбутнього!
27.06.2022 | Aдмін | Читати далі

Випуск 11 класу

23 червня в Бережанському ліцеї відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти учням 11 класу. Цьогоріч вручення відбулось в невимушеній, сокійній атмосфері, без гучних святкувань.
Наших випускників привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Василівна Фурман . Вона вручила грошовий сертифікат випускниці,Тизунь Марині ,за високі досягнення в навчанні від Калинівської міської ради.
А також,учнів 11 класу привітав директор ліцею Вадим Володимирович Кіт. Він висловив слова вдячності дітям, батькам, вчителям, адже останні роки-це час хвилювань і випробувань.
Випускники в свою чергу подякували педагогам , батькам за безцінні знання, віру та настанови, а також пообіцяли гідно йти новим шляхом і не підвести.
Дорогі випускники!Ще раз прийміть щирі вітання із закінченням школи!
Бажаємо, щоб всі ваші інтереси та бажання розвивалися і здійснювалися, щоб перші кроки в самостійному дорослому житті були легкими. Хай тільки хороше, яскраве, мирне,і незабутнє чекає вас. Успіхів, удачі ,позитивних емоцій, націленості на результат і віри в краще! Мирного неба над головою!
В добру путь, дорогі випускники!
 
27.06.2022 | Aдмін | Читати далі

План спортивно-масової роботи на період літніх канікул 2022 р. в ліцеї с. Бережанми

Шановні учні ліцею с. Бережани та школярі, які тимчасово проживають в Бережанській громаді!

З червня по серпень місяць в закладі ліцею с. Бережани діє Всеукраїнський проект «Цікава фізкультура на канікулах». Запрошуємо вас  долучитися до спортивно-масових заходів, які будуть відбуватись згідно плану роботи (план додається).

Початок заходів об 11 год. на спортивному майданчику ліцею. Участь в заходах – за бажанням.

 

15.06.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 81

Інформація

Вакансії

Контакти

    Адреса:22426
    Вінницька обл., Калинівський р-н, c.Бережани, вул.Миру,18 Тел.:(04333)-3-84-90
    Email:
    skola_komunarivka@ukr.net