Новини


Привітання з Днем Миколая від директора ліцею

Шановні колеги, учні, батьки та співробітники ліцею!
З Днем Чудотворця Небесного, з Днем святого Миколая! Миру, добра, затишку вашим родинам. Здоров’я, процвітання вам і вашим близьким. Нехай святий збереже від всього поганого, подарує радість і поселить любов у ваших серцях!Нехай це свято вселить в вас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує вам віру у виконання ваших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить ваші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

З повагою директор
Вадим Кіт.
19.12.2021 | Aдмін | Читати далі

День Святого Миколая

Чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих у православному світі. Православні люди вірують, що святий Миколай здійснює безліч чудес на допомогу людям, які моляться до нього.
Напередодні дня Святого Миколая, класними керівниками початкових класів нашого ліцею проводилися ігри-квести присвячені цьому дню. Діти змагалися, розважалися, співали пісні про Миколая . За гарні підсумки у виконанні завданнь, за чудово проведене свято, Святий Миколай, нагородив кожного учасника подарунком із солодощів !

 

18.12.2021 | Aдмін | Читати далі

Турнір з настільного тенісу

Сьогодні в нашому ліцеї відбувся турнір з настільного тенісу серед бажаючих юнаків і дівчат! Серед дівчат:І місце здобула учениця 9 класу-Пилипчук Юліанна,ІІ місце- учениця 8 класу Іващук Каріна, ІІІ місце- Новіцька Юлія , учениця 8 класу!
Серед юнаків: І місце виборов - учень 10 класу Никитюк Володимир, ІІ місце- учень 11 класу Микичур Олександр і ІІІ місце- учень 10 класу Іващук Максим. Усі великі молодчинки, спостерігати за вашими іграми - було саме задоволення!

 

15.12.2021 | Aдмін | Читати далі

13 грудня - День Святого Андрія Первозванного

 Традиційно на свято Андрія, яке випадає на 13 грудня, влаштовувалися вечорниці, на які збиралися неодружені хлопці та дівчата з усього села. Були ж бо вечорниці буденні, коли збираючись разом, працювали – ткали, вишивали, а були святкові, то на Андрія вечорниці були неодмінно святкові.

   З проведенням андріївських вечорниць пов’язано багато обрядів, одне з них – кусання калити. Тож збираючись разом, дівчата приносили борошно, родзинки, мак, замішували тісто та пекли особливий калач у формі сонця – калиту.

  У нашому ліцеї педагог-організатор  Ференець Яна Вікторівна організувала свято до дня Андрія Первозванного, де учні 5-11 класів підтримали традиції, брали участь у різноманітних конкурсах та мали змогу позмагатися в кусанні калити. А вчителі початкових класів провели у своїх класах виховні заходи, де молодші учні також мали змогу позмагатися у конкурсах та поласувати смачною калитою.

 

 

15.12.2021 | Aдмін | Читати далі

7 грудня - День української хустки

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.

До Всесвітнього Дня Української Хустки чарівні дівчатка та педагоги нашого ліцею приєднуються до флешмобу #УкраїнськаХустка#
 
08.12.2021 | Aдмін | Читати далі

6 грудня - День Збройних сил України

6 грудня відзначається День Збройних сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного сувернітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наш заклад просто так не оминув цю дату. Учнівська спільнота ліцею с. Бережани долучилися до благодійної акції "Привітай солдата". Учні зібрали для бійців продукти харчування, солодощі, теплий одяг тощо. Особливий подарунок - листи та дитяці малюнки від учнів закладу для Воїнів з подяками за мужність і захист, з побажаннями миру і швидкого щасливого повернення додому. Все це було передано волонтеру Володимиру Морозу, який передасть гостинці в зону АТО на Схід України. Також директором ліцею для учнів старших класів був організований перегляд фільму "Кіборги. Герої не вмирають" про оборону Донецького аеропорку під час війни на Донбасі.

Ми підтримуємо Вас дорогі захисники!

06.12.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14
Всього новин: 80