Новини


Тиждень математики

Про математику, її історію можна розповідати багато. Любов до неї не виникає одразу. Минають роки напруженої праці, безсонні ночі. Світлі надії часом змінюються розчаруваннями, поки математика, нарешті, стає близькою та зрозумілою.
Математика – це мова точних наук. Тому з – поміж них їй належить одне з почесних місць. Про значення математики в житті людини учні ліцею с.Бережани мали змогу дізнатися на протязі тижня математики, який проходив в нашому навчальному закладі з 27.02 по 03.03.2023 року.
В рамках Тижня відбулися цікаві, креативні, різноманітні за формою проведення заходи які підготувала і провела вчитель математики нашого ліцею Людмила Володимирівна Мазур.
А саме:тематична лінійка " Чому потрібно вивчати математику?", інтелектуальна математична гра між учнями 8-9 класів "Хто зверху?" , виховний захід між учнями 6-7 класів " Математичний бум", " Математичний КВК" між учнями 10-11 класів , конкурс на кращий вірш " З математикою в серці" , випуск плакатів на тему " Математика навколо нас".
Учні мали можливість проявити свої математичні, організаторські, творчі, інтелектуальні здібності, вміння логічно мислити, загальну ерудицію та поглибити свої знання з цієї науки.
ВІДЕО проведених заходів.
 
11.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Тиждень пожежної безпеки

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях в нашому ліцеї був проведений Тиждень протипожежної безпеки.У рамках Тижня проведено години спілкування:"Пожежна безпека -проблема людства", " Це повинні знати всі" , вікторина -змагання " Будь обережним з вогнем " , гра " Вогонь друг - вогонь ворог" , тренінг " Обережно! Вогонь не гра!" , виставка малюнків " Пожежу можна попередити". Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання про те, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати й бути повільним чи байдужим. Тому всім варто пам’ятати, що означає цифра «101» й негайно діяти.
 
06.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Спортивне змагання "Зустріч двох поколінь"

Сьогодні у приміщенні спортивної зали ліцею с.Бережани відбулося змагання між збірними командами вчителів та учнів ,яке мало назву "Зустріч двох поколінь" , яке провів директор нашого ліцею Вадим Володимирович Кіт.
Під час гри панувала весела і дружна атмосфера, лунав сміх, усі отримали багато позитивних вражень.
У напруженій боротьбі з невеликим відривом перемогу здобула команда учнів.
Ми ще раз побачили і переконалися в тому, що в нашому ліцеї ростуть сильні, спритні,витривалі й сміливі діти. Тож бажаємо всім тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.
Вашій увазі ВІДЕО із змагань.

 

03.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Бесіди на тему: "Кібернебезпека"

Щорічно весь світ занурюється все глибше у кіберпростір. Користування електронними ґаджетами стало не просто засобом комунікації, а життєвою необхідністю, як дітей так і дорослих. Разом з тим, зростає кількість небезпек, серед них кібербулінг, фішинг, грумінг та інші форми шахрайства та маніпуляцій, які призводять до загрози посягання на права, життя, свободу та здоров’я людини.
У зв’язку із зазначеним  в нашому ліцеї проводились заходи з 
" Кібербезпеки».Які підготувала і провела з учнями 5-11 класів вчитель інформатики Аліна Сергіївна Процюк.
Метою яких було допомогти учнівській молоді уникнути потрапляння у скрутне становище через користування мережею Інтернет, зокрема соціальними мережами, покращити навички критичного мислення у сфері розпізнавання фейкових повідомлень.
 
Усім відомо, що дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід представниками поліції з дітьми в закладах освіти. Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в закладах освіти, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.
Сьогодні  27 лютого у ліцеї с.Бережани відбулася зустріч з інспектор ЮПСП Хмільницького РВП Моргуном Сергієм Володимировичем, який  провів з учнями  бесіду  на тему: "Кібербезпека". Під час цієї зустрічі він пояснив дітям , чому не потрібно  приєднуватись до різних груп в соцмережах, які вам незнайомі,не приймати участь в неформальних угрупуваннях та не вступати в конфліктні ситуації. І ще також Сергій Володимирович пояснив, що в групах можуть бути представники рф, які провокують дітей до негативних вчинків. 
Окрім цього, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність і як їх уникнути.
На завершення заходу директор ліцею В.Кіт подякував інспектору за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосив, що краще попередити будь-яку неприємну ситуацію, а ніж потім її вирішувати.
 
Тож ще раз нагадуємо нашим учням, будьте обережні !
 
28.02.2023 | Aдмін | Читати далі

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Якщо читає дитина - Україна буде вільна і єдина! В нашому ліцеї відбулась акція ''Подаруй бібліотеці  книгу''. Здавна відомо, що книга - джерело розуму, мудрості і найкращий друг дитини. Василь Сухомлинський писав: через читання дитина пізнає навколишній світ та саму себе''. А для того, щоб сучасні діти захоплювались книгою, бібліотеці потрібно мати відповідний  фонд художньої літератури. Щиро вдячна всім, хто долучився до акції, особливо - класним керівникам та учням 1,3,5 класів. Окрема подяка - учениці 5 класу Аліні Тихолаз.  О. Давидюк, бібліотекар.
 

 

27.02.2023 | Aдмін | Читати далі

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

З 18 по 20 лютого у всій Україні вшановують пам’ять полеглих на Майдані Незалежності під час кривавих подій Революції Гідності. Саме цими днями 2014 року загинула найбільша кількість активістів Євромайдану. Сьогодні у нашому селі, як і в інших містах та селах України, відбуваються різноманітні меморіальні заходи з нагоди вшанування пам'яті Небесній сотні. У нашому ліцеї вони розпочалися із всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті». Учні ліцею с.Бережани розвісили на гілках дерев власноруч виготовлених паперових ангелів, як символ пам’яті про героїв, що віддали своє життя за краще майбутнє України.
Вшануймо Героїв України, які відважно відстоювали та відстоюють незалежність нашої країни!!
Герої Небесної Сотні віддали свої життя заради майбутнього українців. Вони — хоробрі боронителі нашого права жити у вільній та незалежній Україні!!!!!
Вічна шана Героям України!🇺🇦🙏
 
20.02.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 80